Pomagamy

Zdodnie z celami statutowymi Fundacji „Mercatus et Civis”
pomagamy kierując się naszą Misją.

Jesteśmy partnerem Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START.

Fundacja „Mercatus et Civis” jest partnerem Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START.

Pomogliśmy wyposażyć zawodników sekcji pływackiej w ubrania sportowe.

Jesteśmy dumni z sukcesów drużyny, a logo „Mercatus et Civis” na koszulkach młodych sportowców prezentuje się na prawdę dumnie. 21-23.10.2016 r. w Tychach odbył się IX Ogólnopolski Miting Pływacki im. Maćka Maika. Zawodnicy STARTU Tarnów zdobyli aż 29 medali, w tym: 17 złotych, 7 srebrnych, 4 brązowe oraz sztafeta męska na 4x50m styl. dowolnym zdobyła III miejsce. Tym samym w klasyfikacji klubowej pływacy wywalczyli dla Naszego klubu 3 miejsce na 24 drużyny! Fundacja „Mercatus et Civis” składają gratulacje wszystkim zawodnikom oraz trenerom i instruktorom sekcji: Aneta Michalska-Perkowska, Maciej Perkowski, Marcin Musiał i Anna Szczepańska.