Dziękujemy za udział w Energetycznym Forum Nauki i Gospodarki, które odbyło się dniach 21-22 stycznia 2016 r. w Warszawie. Dziękujemy również za kierowane do organizatorów słowa uznania i wyrazy pozytywnej oceny konferencji.

Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście Państwo wziąć udział w Energetycznym Forum Nauki i Gospodarki, które odbyło się w dniach 21-22 stycznia 2016 r. w Warszawie.

Cieszymy się bardzo, że uczestniczyli Państwo w konferencji zorganizowanej przez Fundację MERCATUS ET CIVIS, Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego, wygłosili swoje referaty oraz wzięli udział w owocnej dyskusji naukowej. Co ważne dyskusji naukowej towarzyszyła polemika praktyków stosowania prawa oraz przedstawicieli biznesu. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte podczas Forum okaże się dodatkową i cenną wiedzą, a zwłaszcza znajdzie swój wyraz w praktyce gospodarczej. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa oraz komentarze, które usłyszeliśmy podczas konferencji oraz po jej zakończeniu.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i przekazywanymi informacjami czekamy na teksty do monografii.

Miło nam poinformować, że planujemy organizację kolejnej edycji Energetycznego Forum Nauki i Gospodarki.

O wszystkich terminach poinformujemy wkrótce. Prosimy śledzić informacje na stronie fundacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z konferencji zamieszczonej w zakładce Konferencje fundacji.