Cieszymy się, że mogliśmy razem z Państwem uczestniczyć w IV Międzynarodowej Konsumenckiej Konferencji Naukowej pt. „Prawa konsumentów w teorii i praktyce”.

W dniach 23-24 lutego 2017 roku w Katowicach odbyła się IV Międzynarodowa Konsumencka Konferencja Naukowa pt. „Prawa konsumentów w teorii i praktyce”. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów i Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Patronat objął Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Pan Marek Niechciał, a Fundacja „MERCATUS ET CIVIS” była partnerem tego wydarzenia!

Konferancja ta to jedno z najważniejszych wydarzeń konsumenckich w  roku. Skupia obecnośc wielu wybitnych  naukowców, praktyków stosowania prawa np. przedstawicieli urzędów regulacyjnych w tym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz biznesu m.in. organizacji przedsiębiorców i kancelarii prawnych.

Jarosław Król Prezes Zarządu Fundacji „MERCATUS ET CIVIS” był moderatorem panelu dyskusyjnego: Prawo do zrzeszania się i reprezentacji.

Prosimy o zapoznanie się  z relacją z wydarzenia i fotogalerią w zakładce Fundacja jako uczestnik konferencji.